UCUZ, KOLAY, HIZLI BİLET


BİLETALL'DA BİLET İPTALİ ÇOK KOLAY Bilet iptalini 3 adımda gerçekleştirebilirsiniz.,
Biletall.com'dan satın aldığınız otobüs biletlerini, otobüs kalkış saatine 1 saat kala online iptal yapabilirsiniz. Bu işlemi Metro Turizm hariç, diğer Biletall alt yapısından bulunan tüm otobüs firmaları için gerçekleştirebilirsiniz.
Biletall.com sitemizden otobüs bileti satın aldıysanız, yukarıdaki PNR No ve Yolcu Soyad ya da Telefon Numarası girilerek biletinizi görüntüleyin. ‘İade et’ butonu ile biletin iptali ve işlem yapılan hesaba iadesi yapılır. Metro Turizm bilet iptali için 0850 222 34 55 numaralı Metro Turizm Çağrı Merkezinden işlem yaptırmanız gerekmektedir.
Uçak bilet iptali için 0850 360 32 58 numaralı Biletall Çağrı Merkezinden ya da ilgili havayolunun çağrı merkezinden bilet iptali işlemi yaptırmanız gerekmektedir. Biletall.com sitemizden aldığınız uçak biletinin iptali sitemiz üzerinden yapılmamaktadır. Çağrı merkezimizi aramanız gerekmektedir.
İdo bilet iptali için 0850 360 32 58 numaralı Biletall Çağrı Merkezinden ya da İdo çağrı merkezinden işlem yaptırmanız gerekmektedir.
İptal edilen bilet iadelerinin hesaba yansıması bankalara göre farklılık göstermektedir. Bu süre kredi kartları için 7 iş gününü, banka kartları için 15 iş gününü bulabilmektedir. Aynı gün sonu içerisinde yapılan satış ve iptal işlemlerinde bankalar bakiyeyi belli bir süre provizyonda bekletmekte ve daha sonra işlemi provizyondan silmektedirler. Bu tarz durumlarda hesapta hem çekim işlemi hem de iade işlemi görünmeyecektir.